Buy the best web hosting reviews of 2012 and consider reading BlueHost Review and users testimonials.

Restauracja

Nasza restauracja to miejsce na pyszny obiad z rodziną, miłe spotkanie w gronie przyjaciół czy romantyczny wieczór we dwoje spędzony przy blasku świec i cieple kominka.

To tutaj serwujemy swoim Gościom, zarówno hotelowym jak i przejezdnym, dania ciepłe, desery i napoje z naszej karty Menu – Gościńcowe Smaki i Przysmaki. Podstawą naszych dań są potrawy kuchni staropolskiej, jednak w nieco ciekawszej i urozmaiconej odsłonie.

Zimą możesz spędzić u nas przyjemny czas w sali ogrzewanej ciepłem kominka i popijając przygotowane przez nas, na ten szczególny czas zimowej zawieruchy, napoje ciepłe i desery. Możesz delektować się Hiszpańskim winem grzanym z pomarańczą i miodem czy też popijać Zimową herbatę rozgrzewającą podaną z cytrusami, goździkami i miodem – wszystko smaczne i przygotowane specjalnie dla Ciebie.

Latem, amatorów słońca i ciepła oraz świeżego powietrza, zapraszamy pod naszą wiatę, zaś najmłodszych na duży drewniany plac zabaw z huśtawkami i piaskownicą. Tych, których słońce już zmęczyło chętnie ugościmy w naszej restauracji, która dzięki grubym murom zapewnia przyjemny chłód w trakcie upalnych dni.
W restauracji Gościńca Nowa Wioska lub w osobnej, nowej, przytulnej i pięknie umeblowanej  sali na piętrze możemy zorganizować spotkanie dla ok. 30 os. Zapraszamy do organizacji przyjęć z okazji chrzcin, komunii, urodzin czy imienin. Zadbamy o to, aby ten szczególny dla Ciebie czas był wyjątkowy dzięki menu skomponowanemu na te szczególne okazje.

Serdecznie zapraszamy do naszej restauracji.

Klimatyczna Restauracja

Romantyczny wieczór Walentynkowy

świece, ciepło kominka, muzyka

14.02 i 16.02 12.00-23.00

Nasz przytulny salon

Idealny na spotkania w gronie rodziny i przyjaciół.
Wygodne fotele, szerokie stoły,
kącik zabaw dla najmłodszych.
Przyjemne wnętrze w spokojnych kolorach.

Walentynkowe Rozkosze

14 luty - 18 luty

Wyjątkowe Menu Walentynkowe!

 

 

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem